Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sürücüye verilen zafer, arabada burun üfleme için 60 sterline para cezası verdi

  • Listed: 9 Ekim 2017 17:10

Description

Michael Mancini’ye sabit trafikte bir doku çıkartmak için PC Shiny Buttons olarak adlandırılan bir görevli tarafından 60 pound ceza ve üç puan cezası verildi.
Bir mobilya restorasyon firması işleten işadamı geçen Ekim ayında “aracının kontrolünde olmamak” nedeniyle cezalandırıldığı davanın öfkesine yol açtı.
Ayrshire’daki Prestwick’teki 39 yaşındaki Bay Mancini, Ayr High Caddesi’nde para cezasına çarptırıldı. Ödeme yapmayı reddeden duruşma ile karşı karşıya kalmıştı, ancak dava şimdi Maliye tarafından reddedildi.
RAC Vakfı, polise dürüst sürücüleri yabancılaştıran riskli durumlarla ilgili olarak uyardı. Sözcü Philip Gomm, “Maliye iyi yapılmış, bu saçma üzerinde sağduyu için bir zafer.”
Bay Mancini dün gece şöyle dedi: “Adımı temizledim rahatladım. Bununla savaşmaya kararlıydım, çünkü biliyorum yanlış bir şey yapmadım. ”

    Bay Mancini, henüz yasal yasa tasarısını almadığını ekledi, ancak bunun yüzlerce pounda kadar sürebileceği düşünülüyor.
Dün gece yayınlanan kaynaklar savcıların tüm davayı “saçma” bulduğunu ortaya koydu. Bilgisayarı teslim eden polis memuru PC Stuart Grey’di – gayretli yaklaşımı için PC Shiny Buttons olarak adlandırdı.
Geçen yıl, kazara sokakta 10 sterlinlik bir not düşürmüş birine £ 50 sabit ceza ihbarında bulunmuştu. Dün gece bir polis kaynağından memurlar öfkeli ve Bay Mancini’nin elleri olmadan direksiyona geçtiğini iddia etti.

    Strathclyde Polisinin resmi bir sözcüsü şöyle konuştu: “Memurlarımızın hikayenin tarafını mahkemeye verme fırsatı bulamamasından hayal kırıklığına uğradık.”
Bir Crown Office sözcüsü dün gece şöyle dedi: “Ayrıntılı soruşturma ve tüm olguların dikkatle incelendikten sonra, Başsavcı Fiscal başka hiçbir işlem yapmamaya karar verdi.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.