Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Susan Boyle, evde hırsızı bulduktan sonra meydan okudu

  • Listed: 11 Ekim 2017 04:45

Description

48 yaşındaki Boyle, hayranlarına, siyah giyinmiş genç adamın eve girerken merdivenden inmesinden sonra “iyi” olduğuna dair güvence verdi.
Dedi ki: “Ben hiçbir yere gitmiyorum. Kimse beni evimden çıkarmaz. Sanırım kaçtığı için korktuğumu daha çok hissetti. ”
Boyle, Salı gecesinin geç saatlerinde Londra’dan İskoçya’ya geri dönmüş ve burada Simon Cowell’in Haiti için yaptığı tek yardım derneğine katkısını kaydetmişti. Kadın arkadaşı eşlik etti. Üç polis ekip arabası, Boyle’un alarmı kaldırdığı birkaç dakika içinde olay yerindeydi.
Polis olayı “çok üzülmüş” halde bıraktı ancak dün şarkıcıların hepsi taraftarlar için gülümseyerek onlara bir dalga ve başparmak yukarı çekiyor. “Endişelenme, iyiyim,” diyen hayranlara, Batı Lothian’daki Blackburn’daki ön bahçesinin dışında kartlar ve hediyeler ile beklediklerini söyledi. “Artık polisin elindeydi.”

    Olaydan sonra, Lothian and Borders polisi 16 yaşındaki bir çocuğu gözaltına aldı ancak daha sonra serbest bırakıldı. O zamandan beri halkın yardımına çağırdılar. Bir sözcü, “Soruşturmalarımıza yardımcı olabilecek herkese konuşmaya hevesliyiz” dedi.
Saldırgan, ince yapı ile 15 ila 16 arasında, 5ft 4in ile 5ft 8in boylarında beyaz olarak tanımlandı. Koyu bir ceket ve koyu pantolon giyiyordu. Davetsiz misafirin oportünist olup olmadığı veya Boyle’un kasıtlı olarak hedef aldığı bilinmiyordu dediler.
Noel’de yıldızın penceresinden bakan iki adamı yakaladıktan sonra yıldızın panik düğmesi evine yerleştirildi. Şimdi kilitleri değiştirdi.
Küresel başarısına rağmen, Britanyalı Got Talent ikinci sınıf öğrencisi, çocukluğundan bu yana yaşadığı dört yatak odalı konsey evinden ayrılmadı ve kedisi Pebbles’le paylaştı.

    Albüm I Dreamed A Dream, listelerde bir numaraya çıktı ve ilk haftanın ilk albümünün satışları için rekor kırdı.
Zaten 3 milyon £ servet biriktirdiğini düşünüyor.
Boys, REM’in Herkesin Üzüntüsü adlı bir sadaka sadakati hakkında konuşarak şunları söyledi: “Bir şeyin parçası olmak çok güzel. Bir şeyler geri vermek güzel “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.