Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tatlı Yardım: Menier Chocolate Factory, Londra

  • Listed: 11 Ekim 2017 13:25

Description

Bu noktaya gelebilecek olsaydım, Federico Fellini’den ilham alan hikayenin tarihli ve hafifçe gülünç olduğunu söyleyebilirim, ancak gösteri müziğin tümüyle ilgilidir (Cy Coleman tarafından Dorothy Fields’ın şarkı sözleriyle yazılmıştır). Bu cesur prodüksiyonda, büyük sayılar perde üstündeki trompetçilere düşen ışıklarla ve dans ederken Bob Fosse tarzı koreografi ile merkez sahne alıyor.
Hikaye şudur: Şevkli iyimser Charity Hope Valentine geceleri bir alt paskalya dansı hostesi olarak çalışıyor ve umutsuzca bir erkeği aramak için her uyanık saat ayırıyor.
Tamzin Outhwaite, kasıtsız kahramanımız olarak gösteriliyor; bu, daha çok Hey EastEnder’in bir örneğidir, ancak eski mini sabun ve sarışın bobda eski sabun oyuncudan daha fazlasını taşıyor. Gusto için yaptığı makyaj kırılganlığından yoksun olanı ve Arkadaşlarımın Şimdi Beni Görmesini İsterse Bir Parçalı Anlamı Çaldırıyor.

    Aslında bütün topluluk müthiş, özellikle Charity’in iki alaycı arkadaşı (Josefina Gabrielle ve Tiffany Graves, ikisi de CV’lerinde şahane müzikal Chicago’u var – ve gösteriyor).
Burada ironik bir kenar ve hayal kırıklığına uğramış hava ile yapılan Big Spender’ı gerçekleştirmek için “kiralayan dansçılar” a düşüyor. Sıradışı gece kulübündeki erkek müşterileri ikna etmek için buluştuğunda, “Yorulmuş baştan çıkarma senaryosuyla sıkıldınızmış gibi boş ifadelerle” Eğlenin, eğlenin, eğlenin mi? “Sözlerini dile getiriyorlar. Mükemmel çalışıyor.
Diğer önemli olaylar arasında, matematik idolü Vittorio Vidal’in gardıropunda Charity’nin gizlendiği, sahte bir sahne var; o da İtalyan drama kraliçesi kız arkadaşıyla tutkuyla buluşuyor ve kişisel favorim: klostrofobik, havalı Oscar Lindquist (mükemmel bir Mark Umbers, tüm Charity’nin talipleriyle oynuyor) histerik sonuçlarla giderek panikleniyor.

    Kesinlikle biraz zaman harcamaya değer.
VERDİC 4/5
Menier Chocolate Factory, Londra, 020 7907 7060, 7 Mart’a kadar

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.