Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Thorstvedt, Tottenham’ın ölümsüzlere katılabileceğine inanıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:00

Description

Fakat popüler 1991 FA Cup’ı kazanan Thorstvedt bile, Spurs’un son 98 yıldaki Anfield’deki 63 lig maçının sadece üçünü kazandığını duyunca çok şaşırdım.
Diğerleri 1985 ve 1986 yıllarıydı – ve bundan önce, Titanyum batmadan bir ay önce Mart 1912 idi. Ancak Anfield’de yapılacak olan yarışma öncesinde, eski Norveç No1 Thorstvedt, eski tarafının yeni bir tarih yaratmak için mükemmel bir fırsat olduğuna inanıyor.
17 yıl önce Anfield’de oynadığı 2-1’lik zafer bu yana Tottenham’ın büyük Four-Spur’lardan birinin evinde kazandığı son sayı olan Teddy Sheringham’ın izniyle oyunun bir parçası olarak 45 puanın sadece beşinde kaldı. Liverpool, Chelsea, Manchester United ve Arsenal’de 65 maçın kabussuz çalışması.

    “Bu inanılmaz,” dedi Thorstvedt. “Zihinsel bir şey olup olmadığını bilmiyorum, ama bir futbol şeyinden başka bir şey. Belki kendilerini bir üst düzey ekip olarak görmeleri gerekir, orada bir zavallı çocuk olarak değil, ayak parmağı durur ve sahada saygı görmesini isterler. Sadece cesur olmaya, ayağa kalkmaya ve futbol oynamaya çalışmaya ihtiyaç duyuyorlar. ”
“Ve Tottenham, bazen Kurtlar ve Hull gibi takımları yıkmak için mücadele veriyor olsa da, topu iyi geçerek iyi bir futbol tarafı arıyor. Uzun süredir orada kazanmadıklarından şaşkınım, ancak yine de gitmek zor bir yer. ”
“Ancak bu yıl Tottenham, muhtemelen beraberlik için değil, uzun süre kazanmak için daha iyi bir şansa sahip. Liverpool şu an için mücadele ediyor, kötü bir büyü yapıyor ve Fernando Torres ve Steven Gerrard’a sakatlık ediyor. Dördüncü Şampiyonlar Ligi yerinde peş peşe dört puan önde ve Çarşamba’dan sonra yedi olabilir. ”

    “Tottenham için büyük çaplı oyunlarından biri olan ve puanların sadece değil, aynı zamanda zihinsel beklentileri yüzünden, büyük kulüplerden birine gidip, evlerinde çıracak bir oyun. Bu, Spur’ların kendilerini evde ve eve götürebileceğini gerçekten gösterecek, merdivenden bir adım ilerleyerek belki de büyük dörtlüü büyük beşe uzatacaktı. ”
1989-94 yılları arasında 218 kez turnuva yapan Thorstvedt, Spurs-mad oğlu Alexander, 16 ve Kristian ile 10, popüler Norveç TV futbol şovu Matchball Mandag ile Tottenham’da sekmeler yaşıyor.
“Temiz görünümlü kağıtlar tutuyorlar, gerçekten sağlam görünüyorlar ve Heurelho Gomes iyi görünüyor” dedi.

    “Defansif olarak, yaralanmalar yüzünden birkaç oyuncu değiştirmiş olsalar dahi olumlu şeyler var. Spurs’u Şampiyonlar Ligi’nde farklı bir takım olarak görmek kesinlikle harika, Liverpool, Manchester City ve Aston Villa’nın önünde yapabilirler. ”
Tottenham patronu Harry Redknapp, eski Liverpool oyuncusu Robbie Keane veya Peter Crouch’un seçmen ikilemi ile mücadele ediyor ve en skorer Jermain Defoe ile birlikte ön plana çıkıyor. Tottenham’ın son dört golünü Anfield’da oynayan ve Cumartesi günü Hull’a karşı oynayan Keane, Crouch’un hava saldırısı tehdidi ve Defoe ile bağlantılı büyük bir adam / küçük adam sunmasıyla garip bir adam olabilir.
Tottenham evinde Hull ile mücadele ederken tutulmasına rağmen hala dördüncü oldu ve altıncı ardışık temiz levhasını tüm yarışmalara kaydetti.

    Redknapp, “İyi bir koşu, öyleyse Liverpool’da devam etmesini umalım. Orada farklı bir oyun olacak. Crouch [Hull’a karşı] geldiğinde, Robbie’ye saygısızlık etmek istememekteyiz, aniden daha tehlikeli görünüyorduk. Luka Modric ve Niko Kranjcar ile onlarla oynayabiliriz. ”
“Liverpool’a karşı yaptığımız şeylere bakmam lazım. Üç orta saha oyuncusu iyi geçti. Jermaine Jenas’ın yanına girecek her şans var. Gelecek dört maçta onları döndüreceğim. ”
Gomes için bir kaleci arayışında olan Tottenham, Manchester United’ın İngiltere’li uluslararası Ben Foster için teklif vermeyi reddetti. ‘Ayağa kalkmalı ve saygı görmesini istiyorlar’

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.