Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tiger Woods Elin’e her şeyi anlatacak

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:30

Description

O, önümüzdeki ayın başlarında kurtarma programının bir hafta sürecek bir aşamasına Mississippi’deki Nazik Yol merkezinde katılmayı kabul etti.
Haftada, golfçü karısıyla yüzleşmek zorunda kaldığında, duygusal olarak yıkıcı bir “Bilgilendirme Günü” nü içerecek ve olaylarının her birini acı bir detayla itiraf edecektir. Elin’e kalış süresince danışmanlık da yapacak. Dostlar, ziyaretin Woods’a evliliklerini kurtarma ve onu gerçekten üzgün hissetme ve asla bir daha dolandırıcılık yapmayacağına dair tek fırsatı vereceğini düşünüyorlar.
Çiftin yakınındaki bir kaynak Pazar Express’e dün şöyle dedi: “Vahşice dürüst olmak gerekirse, Elin’in aile destek oturumlarına hayır dediği takdirde Tiger’ın oraya gitmiş olabileceğini sanmıyorum.
“Ona kadınlık kazandırma günlerinin bittiğine ikna etmesi gerektiğini ve gerçekten bunun demek olduğunu biliyor. O zaman bile, yine de gitmeye ve onu boşaltmaya karar verebilir. ”

    Woods, 35 Aralık doğum günü olan 30 Aralık’ta korkunç bir sanayi bölgesindeki depo benzeri bir tesis olan Gentle Path’e göz yumdu.
Kaynak şöyle dedi: “Elinde telefonda kesinlikle birkaç kez konuştu.Onu duygusal parçalama itiraf seansından başkasıyla karşı karşıya kalmakta çok, çok endişeliydi.
“Elin, ne derse desin ya da yapmamak için onu ikna etmek için ona güvenebilir miyiz bilmiyor.”
30 yaşındaki İsveç doğumlu eski dadı, Los Angeles ünlü avukatı Sorrel Trope tarafından, boşanma yerleşiminde 185 milyon avro kadar para temin edebileceği ve ayrıca kızlarının Sam, ikisi ve oğlu Charlie’nin vesayetiyle tutulduğu tavsiye edildi. , 11 ay.

    Woods, aile kaynağına göre, bahar aylarında erkenden profesyonel golf oynamaya devam etmeyi hedefliyor ve ekliyor: “Golfte herhangi bir dönüşün Elin’i kazanıp kazanmamasına bağlı olduğuna kuvvetle inanıyorum”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.