Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tüfek trajedisinde evli çift öldü

  • Listed: 11 Ekim 2017 13:40

Description

Kiralanan mülkte, Martin ve Janette Jones’un, 50’li yaşlarının sonlarında olduğuna inanılan cesetler keşfedildi. İki av tüfeği kurtaran polis, ölümle bağlantılı olarak başkasını aramayacaklarını söyledi.
Çiftin kızının ve eşinin Çarşamba günü eve geldiğinde cesetlerin keşfedildiğine inanılıyor. Kent Ashford yakınlarındaki Brabourne Lees’teki Plough Inn’de bir barmen olan Leah MacDonald, “Otuzlu yaşlarında bir adam saat 10’da geldi.
“Çok sarsılmış görünüyordu ve doğrudan sigara makinesine gitti ve bazı sigaralar var. “Ona sorun olmadığını sorduk. Kız arkadaşının ebeveynlerinin ikisinin de öldüğünü söyledi.
“Babasının karısını vurduktan sonra kendini öldürdüğünü söyledi. Kız arkadaşına bir içki alması gerektiğini söyledi ve plastik bir bardakta bir çift Tia Maria ve kok istedi ve dışarıya çıkardı. ”

    Başka bir köylü: “Özellikle yılın bu zamanında bir trajedi. Tanrı ne uğraması gerektiğini biliyor. Düşünmeye dayanmaz “dedi.
Polis, ölümleri yerli bir olay olarak ele aldıklarını, ancak trajediye götüren olayların birlikte ele alınmasına yardımcı olabilecek bilgiler için çağrıda bulundularını söyledi. Dün gece müstakil tuğla çiftlik evi, halen Noel süslemelerini sergilemekte, kordonlanmış halde kaldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.