Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tüm hayallerinize kavuşun

  • Listed: 9 Ekim 2017 14:25

Description

YENİ BİRLİKTE BULUN
Güven gösterin, danışman psikoloğu Anjula Mutanda’ya göre. Eğer merkez sahne alırsanız kendinizden emin olun, gülümseyin ve gözlerdeki insanlara bakarsanız, herkes sizi sevecektir.
Flört ve gülümse, vücut dili uzmanı Dr. Peter Collett.
İnsanların diğer hayvanlardan farklı olmadığını ve fark edildikleri takdirde sadece bir arkadaşı çekebileceklerini söylüyor; bu nedenle şık, ilginç ve eğlenceli görünen kalabalığın öne çıkması gerekiyor.
Sinirbilimci Dr Jack Lewis, iyi niyetli şeylerden en iyi şekilde yararlanabildiğini söylüyor. Doğru yerlerde eğrileriniz varsa, onları gösterin.
Eğer ufacık iseniz, uzun boylu görünmesi için topuklu ayakkabılar giyin ve kilolu iseler çizgilerden kaçınmayın.

    KAZANANIN OLMASI
Kazanmanın size ne ifade ettiğine öncelikle karar verin, Anjula’ya tavsiyelerde bulunur. Bu, bir iş teşviki veya sağlıklı olma anlamına gelebilir. Bu hedefi belirledikten sonra farklı düşünmeye başlayacaksınız ve düşünce değiştikten sonra davranışınız da değişecektir.
Dr Collett, kazanmak için kararlı bir arzuyu ve kabiliyetinizde değişmeyen bir inancını geliştirin diyor.
Hedefinize giden rahatsızlığı ortadan kaldırın. Rakibinizin bir dahaki sefer ne yapacağınızı asla bilemediğinden emin olun.
Uygulama, uygulama, uygulama, Dr Lewis’e önerir. Spor yapmak ya da müzik aleti gibi bir şey yapmak düzenli olarak yaparsanız, beyindeki bu etkinlikle bağlantıları sıkıştıracak ve daha kolay ve daha doğal olacaktır.

    SON DÖRT OLSUN
Birlikte özel vakit geçirin ve Anjula “Gerçekten birbirleriyle konuşmak için kendinize en az on dakika izin verin” diyor. Bu, ortaklarını kabullenmek için kullanmamızı engelliyor. Şikayetiniz varsa, “Her zaman kıyafetlerinizi yatarken bırakın” yazısını sıkmayın.
Bunun yerine şunu söyleyin: “Temizliği yapmak için daima ayrılan benim olduğumu hissediyorum.”
Birbirinize birbirinize yiyecek hediye veren ve çikolata, çiçek veya mücevher gibi eşsiz hediyeler veren kurbağa hayvanları kopyalayın, Dr Collett önerir.

    Lewis, partnerinize mağduriyetlerini veya endişelerini tartışmak için zaman tanıyarak ve onları dinleyerek, güven inşa edin.
Bu onların duygularıyla size güvenebilecekleri gerçeğini güçlendirecek ve sizinle savunmasız ve açık olabilirler.
SERVET YAPMAK
Anjula’ya, servetin sizin için ne anlam ifade ettiğini net bir şekilde öğrenin. Bazıları için ekstra bir ayda £ 1,000, diğerleri için yılda £ 500.000 olabilir. Sonra özel yeteneklerine bak. Doğru işte misin? Boş zamanlarında, kostüm gibi yapabileceğin bir şey var mı?
Para kazanmak için yanan bir para arzusuna ihtiyacınız var diyor Dr Collett, bu yüzden yarı sarmallı olamazsınız. Eğer bir girişimci iseniz, maverick olmalısınız. Fırsatları belirlemelisin ve onlara hızlı davranmalısın. Dr Lewis, kazanmayı umarsan şanslı olma ihtimalin daha yüksek demektir. Kendilerini şanslı bulan insanlar olumlu bir tutum sergiliyor ve bir şeyler ters giderse tekrar başlıyor ve bir deneme daha yapıyorlar.

    TANIŞINA GETİRİNİZ
Patronunuzu anlamayı öğrenin ve onlara istediklerini verin, Anjula’yı önerir. Patronun raporları seviyorsa, ona gerçekleri ve şekilleri ver. Patronun sohbet etmeyi seviyorsa, çocukların durumuna sorun. İstediğiniz işte insanlara bakın ve elbiselerini giyin.
Dr Collett, sadık, tedbirli ve çalışkan olduğunu gösteriyor.
Sorulmadan önce her zaman gönüllü olun. Patronun seni vazgeçilmez biri olarak düşünecek. Dr Lewis’in önerdiği, röportajdan önce patronunuzun beynini seçin veya araştırmanızı yapın. İlginizi çekerseniz sizi diğerlerinin önüne geçireceksiniz. Şimdi ve sonra ekstra mil gidin. Bir raporu bitirmek için cumartesi günü çalışmanız gerekiyorsa yapın.

    YENİ ARKADAŞLAR EDİN
Kendinizi oraya koyun ve insanlarla tanışma ve karşılama konusunda mükemmel olduğunuzu hayal edin, diyor Anjula. Bir karate kulübüne veya yemek dersine katılın ve kendinizi tanıtın.
Sınıf arkadaşlarınızın sizin gibi sinir bozucu olacağını unutmayın. Eğer arkadaş olmak isterseniz kahveler için buluşmanız önerilir.
Collett diyor ki, iyi niyetli bir kalabalığın akşamları sizi dışarı çıkarmak için kapınızı çalarak umuduyla evde kalmayın. Yeni arkadaşlıklar, paylaşılan çıkarlara göre oluşturulmuştur, bu nedenle en çok sizin gibi insanlar bulmaya çalışın.

    Dışarı çıkmak ve insanlar arasında herhangi bir şey yapmak, Dr Lewis’e tavsiyede bulunur. Bar sınavlarına gidin, bir kitap grubuna katılın, heykel dersi veya spor dersleri almak için kayıt olun.
DAHA GÜÇLÜ OLUN
Anjula, zorlu durumları önceden değerlendirin ve ne söyleyeceğinizi prova edin, diyor.
Çocuğunuzun okulundaki başöğretmenle bir konuyla ilgili konuşmanız gerekiyorsa, görüşmeden önce tartışmalarınızı başınızdan alın. İş yerinde bir sorun olduğunda olayların gerçekleştiği günlüğünü tutun.
Dr Collett, hareketlerinizi ve konuşmalarınızı yavaşlatmayı, daha derinden konuşmayı ve parlamayı öğrenmeyi deneyin.
Zor durumlarda eylemler sözcüklerden daha yüksek ses çıkarır, bu nedenle serin kalın ve kafanızı herkes kaybettiğinde tutun, Dr Lewis’e tavsiyede bulunun. İş ilişkilerini iş gibi tutun ve elinizin altında olan işinize devam edin.
Daha fazla tavsiye için, İstediğiniz Nasıl Gidilirse, Pazartesileri 9’da, Sky 1 ve Sky 1HD’de ayar yapın.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.