Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

United – Rooney’den ayrılacak bir sebep yok

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:55

Description

Bu ayın başlarında piyasaya çıkan finansal rakamlar, Cristiano Ronaldo’nun Real Madrid’e yaptığı 80 milyon avroluk satışın Birleşik Devletler’de kaybedildiğini ortaya koydu.
Rooney’nin Madrid ve Barselona’dan ilgi çektiği bildirilen 24 yaşındaki Fransız gazeteci, Rooney’nin “Bu benim kulübüm” dedi, burada çok mutluyum, ailem 30 dakika uzakta yaşıyor. mutlu ve futbol oynamak için başka bir sebep yok, Manchester United dünyanın en büyük kulübü “dedi.
Red Devils anlaşmasında iki buçuk yıl kaldı, görüşmeler yakında yeni bir dört yıllık sözleşme üzerine yürürlüğe gireceklerini gösteren raporlarla.
İngiltere ön plancısı bu sezon tüm yarışmalarda 21 gol attı, ancak bazen patron Sir Alex Ferguson’u kullanmaktan bile mutlu olduğunu iddia ediyor.
“Yöneticiyi görmek istemediğim günler var” dedi. “Zaman zaman zorlu olabilir.2-0 ya da 3-0 kazandıktan sonra bile, bayanlar gülüyor ve şaka yapıyor ve iyi oynadıklarını düşündükleri halde bazen içeri girip gevşiyor” Düşünceye bırakılıyor: ‘Sorun nedir?’
“Soyunma odamız kaybolduğumuzda güzel bir yer değil, mükemmeliyetçi.”
Rooney, Everton patronu David Moyes’le 2004 yılındaki çocukluk kulübünden United’a geçişten bu yana en iyi ilişkiyi yaşamadığını itiraf ediyor.
“Aramızda iyi olan şeyler olmaz” dedi. “Geçmişte onun hakkında birkaç kötü şey söyledim ama geriye dönüp baktığımda onun için ne yaptığını gördüm ve beni kendim oynamaya yardımcı oldu.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.