Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Usmanov Gunners’ın kazancını artırdı

  • Listed: 11 Ekim 2017 20:25

Description

Ancak Amerikalı Stan Kroenke, Barclays Premier League kulübündeki en büyük bireysel hissedar olarak kaldı. Geçen ay,% 29.9’a yükselebilmek için başka bir 10 hisse satın alırken, devralma eşiğine küçük bir adım daha yaklaştı.
Şehrin sıkı mali kuralları uyarınca,% 29.99’luk devralma eşiğini aşacak olan herkes, son 12 ay boyunca hisse senedi için ödenen en yüksek fiyata kalan hisseler için resmi bir teklifte bulunmak zorunda kalacaktı.
Bununla birlikte, hissedarlar satmak zorunda kalmazlar ve tekliften sonra parti% 50’ye ulaşamıyorsa, 12 ay süreyle başka bir devralma teklifinde bulunamazlar; şirket.
Zaten bir Arsenal yönetmeni olan Kroenke tarafından devam eden yatırımın Usmanov’un muhtemel agresif hareketlerini engellemek için tasarlandığı öne sürüldü.
Geçen yıl Aralık ayında yönetim kurulunu terk eden Lady Nina Bracewell-Smith, ailenin% 15.9’luk hissesi ile güç dengesini sürdürebilir – bu da Kroenke veya Usmanov’a satılırsa onları devralma eşiğini aşar.
Kulübün en büyük hissedarlarından biri olan Arsenal, bu yılın başlarında Emirates’i gören statükoyu lehine yeni nakit yaratmak için Usmanov’un önerilen hak sorununu Red

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.