Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Üst düzey hayatta kalmanın kendinden emin kanunlar

  • Listed: 10 Ekim 2017 09:25

Description

Eski Clarets savunma oyuncusu, bir ay önce Çarşamba günü Sheffield Şampiyonası mücadelecilerinin patronu olarak görevden alındı, Turf Moor’da Owen Coyle’den başarılı olmak için iki buçuk yıllık bir anlaşmaya razı oldu.
Yasalar, kulübün web sitesinde (www.burnleyfootballclub.com) “Bu (Premier League hayatta kalma) bizim gücümüz ve hırsımız olduğunu ve bunu başarmak için elinden geleni yapacağım, çünkü bu harika kulüp nerede olması gerektiği” dedi.
48 yaşındaki adamın, Premier Ligi’ndeki ilk işini yapmak için Doncaster’lı Sean O’Driscoll’la rekabetten kurtulduğu düşünülüyor, ancak varışları hayranlardan gelen ılık tepki ile karşılanmış görünüyor.
Yasalar ekledi: “Eminim bir sürü Burnley taraftarının” Neden Brian Yasaları? ” Sana söyleyeyim, 16 yaşından beri Burnley’i takip ettim, kulübe katıldığımda bu kulüp ile uzun zamandır ilgilendim ve Burnley Futbol Kulübünü yönetme ayrıcalığına sahip olmaktan gerçekten çok onur duyuyorum. Premier Lig.
“Bu harika bir fırsat, Owen Coyle bu kulüpte harika bir iş çıkardı, kimse bunu alamadı ve denemek istemiyorum.
“Fakat şu anda o baton düşürdü ve taraftarlarla buluşmak ve bitirme çizgisinin üzerine çıkmak istiyoruz, bu da Premier League’de kalacağımız anlamına geliyor.
Yasalar, Burnley’de 1979’da oynamaya başlamadan önce, en iyi yıllarını geçirdiği Huddersfield, Middlesbrough ve Nottingham Ormanı’na geçti.
Daha sonra yönetici dişlerini Grimsby’deki oyuncusu patronu olarak Scunthorpe’e devretmeden kesti. Glanford Park’ta neredeyse 10 yıl sonra 2006’da Hillsborough’a taşındı ve nakit sıkıntısı çeken Baykuşları kaynak eksikliğine rağmen Şampiyona’da tuttu.
Geçen sezon orta masada bir finiş yapmalarını sağladı, ancak fiyata şimdiki sezonun bedelini ödedi ve Noel’den önce görevden alındı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.