Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Vidic United rift’sini yalanladı

  • Listed: 9 Ekim 2017 05:45

Description

Vidic, bir bacak yaralanmasıyla mücadele ediyor ve Salı günü San Siro’da AC Milan’a karşı 3-2 Şampiyonlar Ligi ilk galibiyet zaferine çıktı.
Sırp gazetesi Vecernje Novosti ile yaptığı röportajda: “Sir Alex Ferguson ile hiç bir çelişki yaşamadım ve United’dan ayrılmak istediğime dair spekülasyon tamamen yanlış. 2012 yılının yazına kadar bir sözleşmem var ve bunu son güne kadar görüyorsun “dedi.
“Birleşik beni bugünkü oyuncuma dönüştürdüm ve söylentilerde Real Madrid’e ya da AC Milan’a gitmek için aradığım hiçbir madde yok” dedi.
Vidic’in 2010 yılında oynaması gerekmedi ve Sırbistan’ın uluslararası kariyerinin sona ereceği yönündeki spekülasyonlar devam etti. Ancak 28 yaşındaki oyuncu, daha sonra değil, daha kısa sürede sahaya çıkacağını ve bazılarının oynayabileceğine inandığını söyledi. Cumartesi günü Everton’da Barclays Premier League çatışmasında yer aldı.
Vidiç ekledi: “İnsanlar neden dedikodu ile uğraşıyor ve icat ediyor bilmiyorum, gerçekten onlara herhangi bir sebep vermedim.
“Bence bu üç ya da dört ayda İngiliz medyasına röportaj vermedim ve basınla ne zaman konuştuğumu bile hatırlayamıyorum.
“Belki de bunun yüzünden bunun farkındayım, fakat her geçen gün konuşmaları gerektiğini düşünen insanlardan değilim, en azından yazılmış her şeyi inkar etmek için, çünkü bu durumda konuşmalıyım. neredeyse her gün.
“Sanırım çok hızlı bir şekilde harekete geçeceğim ve umarım en kısa sürede başlangıç ​​sıralamasında tekrar seçilip elimden gelenin en iyisini yapacağım.
“Beş gün önce ilk ekiple birlikte çalışmaya başladım, Liverpool Cumartesi günü Everton’a karşı Liverpool’da olacağıma inanıyorum, ancak 11 yaşın arasında olup olmayacağımı bilmiyorum, aksi takdirde bank dan başlayacağım” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.