Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Villa kupa rüyası yaşarken kavga atar

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:20

Description

ASTON Villa çift Wembley görünümü için rotada kalmaya devam ediyor – ancak League One Brighton’dan gelen büyük bir sarsıntıdan sonra.
Martin O’Neill’in Carling Cup finalistleri, Martılar’ın savunma oyuncusu Tommy Elphick’i mola vermeden önce kapatarak 1-1 berabere çarptığında, FA Kupasının beşinci turuna geçme şansını dile getirdiler.
Ancak Brighton’ın en iyi çabalarına rağmen ve emektar Nicky Forster’ın 90. dakikalık grevi – en iyi uçurum çocuklar en zayıf kazançlar elde etmeyi başardı. Bununla birlikte, Ashley Young ve Fabian Delph’in ikinci yarı krakerine ihtiyaç duydukları için Gus Poyet’in güney sahili kıyafetinin inatla direncini sona erdirmek için.
Rekabetin bu kadar ünlü olduğu bir başka dev öldürmeyi tehdit ettiği için, bu iki ligi 56 yerden bir kez daha ayırt ettiğini tahmin edemezdiniz. Villa, bardak geçmişi içerisindeki ikisi arasında yapılan yalnızca üçüncü toplantıdan beş dakika sonra Martılar’ı paketlemeye çabalayacak herhangi bir gösterge olmadığını söyledi.

    Ashley Young, günün kaptanı Michel Kuipers’ı sert bir şekilde kurtarmak için 21 saniye içinde Villa’nın niyetinin altını çizdi. Dört dakika sonra, Villa önündeydiler. Yine genç, evin önsözü Marc Albrighton’ı sağ kanadın altına sokmadan önce saldırıyı başlattı.
Ve sadece 20 yaşındaki Tamworth delikanlı, Albrighton 13 dakika sonra hasar görmüş ayak bilekleri yüzünden göz yaşları altındaki sel gözlerinden attı, O’Neill’in adamları kapandı. Ve bunu yaparken, Brighton’u yarışmaya geri döndürecek bir yol bıraktılar. Glenn Murray, iki metreden attığı 40. dakikadaki şanslı bir şansını boşa harcadı.

    Şaşırtıcı bir şekilde, Villa bu uyandırma çağrısına kulak vermeyi başaramadı ve aradan bir kaç saniye önce dönüp durdular. Jim McNulty’nin köşesinde yeterince başa çıkamadılar ve gevşek topa ilk önce Brighton’ın savunma oyuncusu Elphick, alt kısmı alt köşeye uçtu.
Ancak yeniden başlatmanın iki dakika içinde Villa’nın kurşun restore edildi. İngiltere’den çifti James Milner ve Stewart Downing, Brighton savunmasını ikincisi Orta ile buldular. Genç, uzak köşeye doğru bir başlık yaptı.
Bu sefer Brighton’la 63 dakika sonra üçüncü olan zafer kazanan Villa ile mücadele için geri dönüş yolu yoktu.

    Yine Villa’nın yükselen yetenekleri Delph tarafından güzelce alınan Açılış’ı yaratan Downing ve Milner’ın birleşimi oldu. Eski Leeds’li orta saha oyuncusu, 8 milyon sterlinlik bir yazlık imza atarak, topu kontrol etti ve 20 metreden tırmandı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.