Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Walter Smith şampiyon ruhunu selamlıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 04:30

Description

Steven Davis ve Nacho Novo’nun golleri St Mirren’de zorlu bir mücadeleyle 2-0 kazandı ve Light Blues’un Celtic’in evindeki Hibs’teki 2-1’lik kaybıyla tam anlamıyla harekete geçirildiğinden emin oldu.
Smith, Azizler’in zaman zaman adamları için Paisley’de zorlaştığını kabul etti.
Bununla birlikte, ekibinde bulunan dayak yemenin reddedilmesine övgüde bulundu ve onları tacını tutmak için daha da yakınlaştırdı. Smith, “Oyunda yeterince çalışıyoruz, bu maçın biraz hayal kırıklığı yaratan yönleri vardı ve baskı altına alındığı zaman top üzerinde yeterince sert çalışamadık” dedi.
“Ancak erkekler kazanmış bir tavır sergiliyor gibi görünüyor, kaybetmekten hoşlanmıyorlar ve en iyi durumda olmadıklarında daima bir sonuç çıkarmayı başaramıyorlar. Oyuncular birkaç yıl birlikte bir araya gelmişler. Seçim yaparsın, belki de yardımcı olur .. Yeni yıldan beri kadrolu bir şekilde uzanırız ve Aralık ayında yaptığımız kadar akıcı bir şekilde oynamadık “dedi.

    “Ancak bu iyi bir sonuçtu çünkü gelmek zor bir yerdi. Oyunu çok iyi başlattığımızı hissettim, ancak ilk 25 dakika sonra St Mirren’e adım attık ve ilk 25 dakika sonra kendimizi baskı altına aldık. 1-0’da tekrar gelerek korkuyorlardı ve kutunun etrafında çok fazla baskı yarattılar. ”
Ancak Smith, oyuncularına, geçen dönemde bayrağa sürüklenen türdeki formları yeniden yaratmaya meydan okudu. Dedi ki: “Son iki sezonda yedi puanlık bir fark geçersiz oldular, bu nedenle mutlu değilsiniz. Biz öncülük etmekten mutluluk duyuyoruz, ancak sonuç alma konusunda bir tutarlılık düzeyi göstermeye devam etmek zorundayız. .”

    “Her zaman kazanmanız gerekiyordu, geçen sezonun ikinci yarısında tutarlılığımızı elde etmeye çalışmak zorundayız.” Aziz patronu Gus MacPherson, taraftarının genel ekranından memnuniyet duydu, ancak Rangers’ı oynarken daha klinik olmaya ihtiyaç duyduklarını itiraf etti.
“Oyunu kaybettiğimiz için hayal kırıklığına uğradım .. Garry Brady ve Billy Mehmet’in de ikinci yarıda iyi fırsatlar olduğunu ancak oyunculara oynamaya çalıştıklarından dolayı kredi vermeleri gerektiğini düşündüm, Garry’nin şansı daha kolay olduğunu düşündüm. İkinci yarıda daha iyiydik ve onları bir veya iki kez açtık, ancak bu futbol seviyesindeki fark şansınızı düşürmekti. Her zaman erken bir gol kaybettikten sonra en kötüsünden korkuyorsunuz, ancak oyuncuların kafaları Düşmedi. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.