Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Williams üçüncü turda O’Sullivan’a katıldı

  • Listed: 10 Ekim 2017 07:35

Description

Williams Pazar gecesinde bir trafik kazasında boynunu incitti, ancak 6-3 kazandığında herhangi bir kötü etkilenme belirtileri göstermedi.
O’Sullivan, Robertson’ın en az karışıklıkla en inandırıcı liderliğe geçmesiyle birlikte yola çıktığına karar verdi. Fakat dört kez Masters şampiyonu, Peter Ebdon ile çeyrek final çatışması yapmak için iki yüzyıl ve üç yarım asırlık molalarla geri döndü.
O’Sullivan, 114 oturumunda, Robertson’un kaydını, oturumun ortasından hemen önce tutukladı. O yüzyıl O’Sullivan’ın güvenini karıştırdı ve 3 mağlubiyetle geri döndü ve 57 mola kaldı.
34 yaşındaki skor 87 mola ile puanlandı ve ardından yedinci sırada 4-3 üstünlük sağladı. 27 yaşındaki Robertson, geri dönüşle kabuk şok etti, ancak bir sonraki karede rahatlamıştı.
İlk saksılarının bazıları sarsıntılı görünüyordu, ama kısa sürede masayı masaya yatırmak için muhteşem bir 140 ara vermişti. Fakat O’Sullivan, mavi renkte güzel bir vida atışı 106 kırmızılık seti açarak reddedildi ve 76 mola ile maçı kazandı.
Akşam seansında, 98 ve 102’nin kırılmalarında başlayan kırılmalar, maça başlarken, Williams’ın Carter’ın üstesinden gelmesine ve yaralanmasına yardım etti.
Williams, Carter’a karşı 98 mola ile açılış karesini aldı ve mavi kırılmaya çabaladıktan sonra bir yüzyıldır kaybetti, beyaz mermiyi sıkı sıkılarak cebe koydu. Williams, Carter’a çerçeveyi yumuşatma şansı vermek için 26-0’da ikinci sırada kalırken zorlu bir uzun potayı kaçırdı ve 99’luk bir molayla temizledi.
Carter, dünyanın beşinci sırayı alıp, 2-1 öne geçti ve Williams önce iki dünya unvanını getiren saksı kahramanlığı sergiledikten sonra, oyuncuların 102 rakibinin kırılmasına yol açan baskı altında ince sarı bir sarı yaptı. orta oturum aralığında seviyeye çıktı.
Beşinci çerçeve bir emniyet savaşına dönüştü, Williams iyi hazırlanmış bir 48 sayesinde üst sıralarda yer aldı ve Carter’den 98 önce kendisini 3-3 seviyesine getirdi. Williams, Carter’ın meydan okuması gibi soluk yedinci ve sonraki iki galibiyet aldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.