Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Yangın eve girer gibi yedi öldü

  • Listed: 9 Ekim 2017 00:30

Description

Sally Gist, 18 yaşındaki oğlu Rayshawn Gist, üç ve üç günlük Byron Reed ve 16 yaşındaki ikiz kızkardeşi ve kardeşi Elicia ve İlyas Hukukçu, ailenin yaşadığı üç katlı binadaki yangında hayatını kaybetti Pazar gününün erken saatlerinde Cicero’da.
Sally Gist’in 20 yaşındaki erkek arkadaşı Byron Reed ve 19 yaşındaki bir aile dostu olan Tiera Davidson da ateşte öldü.
İpucu gençlerin babası olan Elijah Grays, doğum gününü kutlayan ve yeni torununun gelişini kutlayan hafta sonu ailesi ile birlikte geçmeyi planlıyordu.
Aile dostu Kym Hackett, 49 yaşındaki Grays’in harap olduğunu söyledi.
Chicago Tribune, Bayan Gist’in ve ikizlerin annesi Allison Gist’in kurbanlarını yardım çağrısında bulundularını duydu ancak onları kurtaramadı.
Cicero Asistanı Yangın Mareşali Ron Opalecky, araştırmacıların evin arkasından geldiğine inanmalarına rağmen ateşin nasıl başladığını belirlemeye çalıştıklarını söyledi.
Yetkili, birinci katta iki kurban ve çatı katında beş kurban bulunduğunu söyledi. Tribün, tek bir merdiven boşluğunun evin en üst katına erişimin tek yolu olduğu ortaya çıktı.
Cicero kasabası sözcüsü Ray Hanania, 23 kişinin ateşten kaçtığını ve 20 kişinin barınak yapması gerektiğini söyledi.
Hanania, trajedi aşırı kalabalıkla ilgili endişeleri artırdığını söyledi. “Büyük bir endişe böyle bir binada kaç insan yaşıyor?” Yetkili makamların soruşturmayı planladıklarını da sözlerine ekledi. “25 yıldır burada yaşadığımız en büyük trajedilerden biri bu, Cicero kasabasındaki herkesin bundan hasta olduğunu biliyorum.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.