Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Yasak, suçlu başkan, sevgilisi ile seks sonrası dua eden

  • Listed: 8 Ekim 2017 14:45

Description

54 yaşındaki Rahibe Stephen Smith, eski kız arkadaşı Kerry Lansfield (47) tarafından kendisini Church of England yetkilileri tarafından bildirildikten sonra “uygunsuz davranış” nedeniyle suçlu bulundu.
Geçen yaz rakibiyle evlendiğinde sinir krizi geçirdiğini söyledi.
Rev Smith’in Cardington, Beds’deki Aziz Mary Kilisesi’ndeki akınları, dokuz gün önce Pazar servisindeki habere söylendi.
Lansfield, dün gece Bedford’daki tek yatak odalı bir evde şunları söyledi: “İki yıllık bir ilişkimiz vardı ama onun, telefonda öpücük üfleme duyduğunda gizli bir kız arkadaşı olduğundan şüpheliydi.
“Evleneceğimizi düşündüm. O seks kızdı ve sık sık beni tekrar ‘diğerinin biraz’sı için papazına götürdü. Çok yoğun bir cinsel ilişki içindeydi, ancak biz yattıktan sonra suçlu hissetti.
“Dua etmeye başlayacak ve birlikte paylaştığımız ihale anları için” Rab’be Övgüler “yazacaktır. Kiliseye yeniydim ve bu konuda biraz rahatsız hissettim. Ama ona güvendim ve tamamen bana ihanet etti. ”

    Boşanmış bir Lansfield, Bayan Lansfield, gümüş saçlı din adamı ile sakallı sakal arasında çılgınca aşık olduğunu söyledi. Eski bir ilahiyat öğretmeni olan O, beyin felci ve şeker hastalığından mustaripti ve Bayan Lansfield onun bakıcısı olduunu söyledi.
Devam etti: “Rahiye, kilisesinden birkaç kilometre uzaktaydı ve sağlığı nedeniyle onun için çok garipti. Beni çağırırdı ve onu her yere götürürdüm. Bazen kendimi iyi hissetmediyse yıkadım ve yıkandım. Onu aileme tanıttım ve birlikte yerleşeceğiz diye düşündüm.
“Gizlice bir kız arkadaşı olduğundan korktuğumda ona itiraz ettim ve sonunda hayatında başka bir kadın olduğunu söyledi. İlişkiyi sona erdirdim, ancak korkunç bir haldeydi. Beni kilisede boşaltırdı ve cemaat sırtını üzerime aldı.

    “Onu bu harika bakım görevlisi ve beni gevşek kadın olarak görüyorlardı. Sonra evlendiğini öğrendim. Dayanmak için fazla oldu. Bir arıza yaşadım ve annemin ısrarı üzerine onu rapor etti. ”
Bedford’daki papazta oturan Rev Smith, dün gece mahkeme görevlisi olan yeni eşi Susan ile birlikte mahkum edilen meseleyi tartışmayı reddetti.
Bir evcil hayvan kedisini darmadağın ederek, “Korkunç bir durum ve yaşayan bir kabus gibidir. Benim için çok üzücü, karım yanımda duruyor.
“Diğer kadınla olan herhangi bir şey Haziran ayında evlenmeden önceydi. Çok üzücü. Ben sadece şeylerle uğraşmaya çalışıyorum ve piskoposluk için uğraşmak için onu terk ediyorum. ”

    Bir kilise kaynağından dün yapılan açıklamada “Askeri bir topluluk üyesiyle yakın ve kişisel bir ilişki içinde bulunduğu için askıya aldı. Bu uygunsuz bir ilişki idi. Ruhbaniyetin en yüksek kişisel davranış standartlarını desteklemesi bekleniyor.
Yetkili ilişkileri yürüten din adamlarının üyelerini durdurmak istemeyen kimse bu yanlış olabilir, ancak şikayet üzerine davranışları uygunsuz sayılır “dedi.
Cemaat üyeleri dün akşam vekilleri için konuştu. Kilisenin saymanı Bayan Mary Carmichael: “Hepimiz vekerimize tapıyoruz ve izin verildiğini hissediyoruz hepimiz. Bu kadın baştan çıkarmış ve ondan uzaklaşamamıştır. Herkese, hatta ben bile kıskançtı – ben de 77 yaşındayım. ”

    Kilise müdürü Margaret Nicholson, 57, herkesin süspansiyonla hayrete düştüğünü söyledi. Dedi ki: “Çok şaşırdık ve kimse gerçekten neler olduğunu bilmiyor. O eğlenceli seven, keyifli bir insandır ama hiç kimseye dokunulmamıştır. O gerçek bir beyefendidir. Kendimi huzursuz hissettirmek için hiçbir zaman bir şey yapmadı ve bana göre o, küçümsenmış bir kadının kurbanı. ”
St Albans Piskoposluk sözcüsü Hertford Piskoposu Hakkı Rev Christopher Foster tarafından dayatılan yasağın 31 Ocak Pazar günü yürürlüğe girdiğini doğruladı.
“Elstow ekip bakanlığı Bedfordshire’daki ekip rahip olan Rev Stephen Smith’e, onun cemaatinin yetişkin bir kadın üyesine karşı davranışının Kutsal Emirler’deki bir Katipliğin ofisi ve çalışması için uygun olmadığını söyledi.

    “Halk ve Kilise hak dinamiklerinden en yüksek davranış standartlarını doğru bir şekilde beklemektedir ve bu standartlardan herhangi birinin eksik kalmadığını ciddiye almaktadır.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.