Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Yayıncıya ‘itiraf etme’ araştırın

  • Listed: 9 Ekim 2017 00:00

Description

70 yaşındaki Ray Gosling Pazartesi gecesi, “korkunç, korkunç acılar” içinde hastanede yatarken isimsiz ortağını bastırdığını açıkladı.
Nottinghamshire Polisinin bir sözcüsü, yayın kuruluşunun BBC East Midlands’ın İç Çıkışı programına ilişkin vahiylerini yapmasına kadar kuvvetin konunun farkında olmadığını söyledi.
Bakan, “Şimdi BBC ile irtibat halindeyiz ve konuyu araştıracağız” dedi.
BBC, bir polis soruşturmasıyla “tamamen işbirliği” yapacağını açıkladı.
Bay Gosling, yardımlı ölüm nedeni olmadığını “ancak yasayı değiştiren bir dava olduğunu” söyledi.
Pazartesi günü saat 7.30’da yayınlanan 30 dakikalık Inside Out programında konuşan Bay Gosling, “Belki de bu uzun süredir muhafaza ettiğim bir sırrı paylaşmanın zamanıydı, birisini bir kez öldürdüm … Genç bir adamdı, sevgilimdi ve yardımları var. ”
Yüzlerce radyo ve TV belgeselinin serbest temsilcisi olan Gosling, eylemleri hakkında pişman olmadığına işaret ederek şunları ekledi: “Birisini seviyorsan, acı çektiğini görmek güç.Biz kötüleşerse bir anlaşma yaptık, acı ve kimse bir şey yapamadı, acı acıdı, ben oradaydım ve gördüm, parçalara böler “dedi.
BBC Radio 4 Today programıyla röportaj yaptığı konuşmada, daha sonra şunları söyledi: “Doktorlar bazen kendi başlarına yapıyorlar, bazen insanlar kendi başlarına yapıyorlar.
“Ve eğer bir sevgilinize ya da arkadaşınıza bir koca, bir karınız olur ve umuyorum değil, ama bazen yaptığı gibi cesur şeyler yapmak zorunda kalırsanız ve bunu söylemek zorundasınız – Nottingham dilini kullanmak için – bu kanunlar. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.