Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Yoga: Stres yaşatmayan bir hayat için sır

  • Listed: 10 Ekim 2017 15:20

Description

Ancak, o her zaman çok huzurlu değildi. Maya, kundalini denilen yoga biçimini keşfetmeden önce kızgın ve sinirli olduğunu itiraf ediyor.
Makedonya’dan klasik müzik okumak için Londra’ya yerleşen Londra’da yaşamak, hayatın günlük zorluklarıyla ilgiliydi ve bu da onu en çok soruna neden oldu. Klasik bir piyanist olarak hayatı stresli ve meşguldü ve sürekli baskı onu kötü etkiledi.
Dedi ki: “Sıklıkla bir trafik müdürünün arabama bir bilet verdiğini iddia ediyordum ve öfke içine girerdim. Neredeyse kavga ediyordum, çünkü bana bir bilet verdiklerinde yüzlerinde gördüğüm zevki alamadım.
“Sonra bir gün bisikletimdeydim ve trafik müdürünün kaldırımda binmek için bana bir bilet vermeye çalıştığı. Yoga okumaya yeni başlamıştım ve ‘Bu sefer kızamayacağım, onu seveceğim’ diye düşündüm.

    “Durumu onunla savaşmak yerine kabul etmez, ses tonunu değiştirdi ve bilet yerine bana bir uyarı verdi. Bu bana yeni yaklaşımımın daha iyi olduğunu gösterdi. ”
Maya her zaman yoga ile ilgilenmiştir ve yıllar geçtikten sonra, bir performans öncesinde sinirlerini fethedmesine yardımcı olmak için hatha, ashanga ve bikram gibi farklı stiller eğitmişti. Nefes alma konusundaki yoğunlaşmasıyla Yoga, dolaşımına yardımcı oldu. Kaygı elindeki kan tedarikini etkiler ve parmaklarını soğuk tutar, oynamasını etkiler. Bununla birlikte, bir yıl sonra her zaman sıkıldı.
Sonra 1995’te Magnus’la tanıştığı zamanlarda kundalini keşfetti. Vücudun sinir ve bağışıklık sistemini güçlendirirken vücuda enerji vermek ve zihni rahatlatmak için hareketi, nefes ve zirveyi birleştiriyor. Araması bitti ve anında hayran oldu. Maya şöyle anlatıyor: “Birçok yoga türü vardır ve hepsinin aynı amacı vardır: nefes ve hareket arasında, beden ve ruh arasında, birey olarak ve evren arasında birlik kurmak için.

    “Kundalini yoga pratik yaparak çok hızlı ve güçlü sonuçlar elde edebilirsiniz. Enerji seviyelerinizi yeni zirvelere yükselterek, varlığınızı daha uyanık, bilinçli ve canlı sağlıklı hale getirene kadar hizalamanıza getirir. Bir oturum sizi, yeni mücadele ile günlük zorluklarla mücadele edebilecek, hazır ve güçlü bir şekilde dövüşme hissi bırakıyor.
“Üç dakika boyunca bir egzersiz yapsanız bile, biraz fayda göreceksiniz. Bunu her gün yapın ve gerçek değişiklikleri hemen fark etmeye başlayın. ”
Kundalini ayrıca dolaşım, sinir ve sindirim sistemlerini artırarak öğrencilerin kilo vermelerine yardımcı olabilir. Ekliyor: “Hepsi bağlı ve aniden birlikte çalışmaya başlıyorlar.”
Maya’nın DVD’si Detox ve Destress için Kundalini Yoga, 40 binden fazla kopya sattı ve şimdi ilk kitabını, Yoga Uygulamasının ve felsefenin herkesin günlük rutinine nasıl etkili bir şekilde dahil edilebileceğini göstermeyi amaçlayan Gerçek Hayata Yoga yazdı.

    M aya’nın dünyadaki tüm öğrencileri vardır; bunlar arasında Elle Macpherson modeli gibi ünlüler de vardır: “Maya ile yoga yapmak ilham kaynağıdır. Enerji verici, seksi ve bana sevinç katıyor. Aynı zamanda aklımı sakinleştiriyor ve beni barışla dolduruyor “dedi.
Güzellik gurusu Normandie Keith ve manevi yazar Deepak Chopra da çalışmalarını onaylıyor.
Maya Magnus, 44 ve iki çocuğu Cheyenne, 12 ve Shanti, 10 ile Los Angeles’a taşındı.
Diyor ki: “Güneşin parladığı, kızlarımın okula gidebileceği ve zamanımın çoğunu dışarıda geçirebileceğim bir yerde yaşamak zorundayım. Los Angeles bunun için mükemmel bir yer ve daha da iyisi, herkes burada yoga sever.

    “Çocuklar arkadaşlarını eve getiriyor ve” Haydi anne’nin DVD’sini yapalım “diyorlar ve pozisyonlarını belirten paspaslarda oturuyor buldum. Kundalini yoga herkes içindir. İstediğiniz yere her zaman başlayabilirsiniz. Herkes yapabilir, bacağınızı başınızın üstüne koymanız gerekmez. İhtiyacınız olan tek şey onun için bir tutku olan bir öğretmen. ”
Maya Fiennes’in (Atlantic Books, £ 14.99) İngiltere’de ücretsiz teslimat ile Gerçek Hayat İçin Yoga sipariş etmek için, kartı ayrıntılarıyla birlikte 0871 988 8367’yi (BT sabit hatlarından 10 p / dakika) arayabilir veya Hızlı Gazeteler’e ödenecek bir çek göndererek: Ekspres Kitapevi , PO Box 200, Falmouth TR11 4WJ veya expressbookshop.co.uk adresinde sipariş verin. Bir öğretmen bulmak için kundaliniyoga.org.uk adresine gidin.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.