Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Zaman kazandıran püf noktaları

  • Listed: 10 Ekim 2017 11:05

Description

Duş kısa yolları: Araştırmalar, kadınların duşta ortalama 10 dakika harcadıklarını ortaya koyuyor ancak uzmanlar, tüm abdestlerimizi sadece dört saatte gerçekleştirebileceğimizi düşünüyor.
Kendinize dört dakikalık yumurta zamanlayıcı ile meydan okumaya çalışın. Yeni nem artırıcı vücut yıkar, duş sonrası vücut losyonlarını atlayabilirsiniz. İmparatorluk Deri Skinbliss (2,48 £), yağlı bırakmadan cildi nemlenmesini artırmak için yüzde 50 nemlendirici bileşenler içerir.
Ayrılmış ürünler için durulama saç kremlerini değiştirin. Sünekleri dönüştürmek için sadece Paul Mitchell Kremi (ülke genelindeki salonlarda £ 4’ten) az miktarda ihtiyacınız olacak.
Zaman için gerçekten itildiğinde kuru şampuan bir cankurtaran olabilir. Basitçe köklerle püskürtün, iki dakika bekleyin ve fırça yapın. Klorane Nazik Kuru Yulaf Sütü Şampuanı’nı (£ 5.99, boots.com veya 0845 0708 090) deneyin. Tıraş süresini daha uzun süre tüysüz bırakarak koruyun.

    Yeni Panasonic Islak ve Kuru Epilatör (76.99 £, amazon.co.uk) hassas ciltler için nazik ayarlar sunar veya Nair 3’ü birarada Exfoliating Tüy Alma Kremi (£ 5.86, boots.com veya 0845 0708 090) dener. Dove Hair Minimiser Deodorant ile bitirin (ülke çapında 2.93 £).
Acele Edilen Saçlar: Tangle Teezer Detangling Hairbrush (9.99 £, tangleteezer.com) ile düğümlü saçların hafif çalışmasını sağlayın, daha sonra zamandan tasarruf eden cihazlarla şekillendirmeyi hızlandırın. Velecta Paramount Paris’ten yeni Envy profesyonel saç kurutma makinesi, diğer kurutuculardan% 60 daha hızlı (95 £, 01282 683 100) üstün bir hava akışı sunar.

    Yeni Remington Wet2Straight Düzleştirici (£ 78.29, Boots) ıslak saçlarda doğrudan kullanılabilirken, Nicky Clarke’ın İstenilen Salon Profesyonel Saç Düzleştiricilerinde (£ 87.99, Boots) piyasada sıcak olanların 30 saniyede bir 230 dereceye ulaştığı söyleniyor .
Gündelik ve dışarı çıkan ürünleri ayrı, net kozmetik çantalarına (üç paket için £ 8, (Boots) ayırarak makyajla rummaging zamanı kesin.
Elbise anlamında: Giymek için bir şeyler bulmak için çamaşır sepetinin alt kısmında arama yapmaktan kaçınmak için, önceki gece, iç çamaşırlarınıza kıyafetler koyun. Klasik çıplak iç çamaşırı herhangi bir kıyafetin altına gidecek ve sizi günden geceye götürecek.

    Ultimo Miracle Solutions Multiway Bra (£ 20.80’dan itibaren, Debenhams), çok yönlü kayışlar ve isteğe bağlı bölünme artırıcı torbalar sayesinde beş yolla takılabilir. Çorap söz konusu olduğunda acele etme. Ayak parmaklarına ve topuklara patlamadan önce bavulları çorap şekline sokarak merdivenleri ve engeller önleyin ve hafifçe bacaklara hafifçe basmayın. Merdivenlere karşı koruma sağlayan Charnos’un sürüşe dayanıklı çorapını deneyin (4 £ 0870 164 6356’dan).
Yeni düzen: Kadınlar her gün kayıp araba anahtarları için avcılık yaparak değerli dakikalar atarlar. Yaşam koçu Elizabeth Kuhnke’ye “Belirtilen bir yerden öğrenmeyi ve asla sapmayı öğrenmeyin” diyor. Kendinizi unutulmuş bir cüzdan, telefon ya da alışveriş listesi için eve dönmek zorunda kalırsanız, Organize Edilmiş Anne Aile Planlayıcısı’nı (£ 10,99, organizeisedmum.co.uk) veya Dodo Ev Eşyaları Kitabı’nı (£ 11, John Lewis) kullanın.

    Esasları kolaylıkla organize edebileceğiniz bir çantada saklayın. Knomo’dan Shannon toptanını deneyin (£ 100, 0800 123 400).
Evde tutma ipuçları: Philips GC7230 Buhar Jeneratörü ile hafif ütüleme işi yapın (£ 127.47, direct.tesco.com). Sıradan bir demir kadar iki kat daha fazla buhar üretecek olursa, ütüleme süresini ikiye katlayabilir. Gece sonuncusu bir Şaşkın Klozet Temizleyici tableti (10, lakeland.co.uk için 2,39 £) bırakarak uyurken tuvaletinizi temizleyin.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.