Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Zamora onun noktasını yapar

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:50

Description

28 yaşındaki oyuncu Steve Bruce’un adamlarına karşı erken saldırdı ve daha sonra takım arkadaşı Damien Duff’u ev hayranlarına yönelik olarak gösterilen jestini kapatma yolundan itti.
Zamora’nın iş yükü, patron Roy Hodgson tarafından takdir edilirken, Sunderland’a karşı yaptığı gol, West Ham’den gelen iki sezon boyunca sadece 10’uncu oldu.
Bu, Fulham’ın Sunderland üzerinden sekizinci tur atması anlamına gelir; formları ev performanslarına bağlıdır – Eylül ayından bu yana kendi sahalarında kaybetmezler.
Tenis efsanesi Martina Navratilova, yönetmenlerin takımında Black Cats başkanı Niall Quinn’in yanına oturdu ve Zamora’nın yedi dakika sonra galibiyetini kazandığı görüldü.
Duff, sağ kanattan John Pantsil’e geri gönderdi ve topun üzerine geldiğinde Zamora, evine gitmek için Phil Bardsley’in önüne sıkıştı.
Zamora’nın sezonun altıncısıydı ve onun uçuk kutlamasına yol açtı. Eleştirmenlerine, takım arkadaşı Duff’ı göğsüne ittikten sonra “kapa” yapmasını söyledi.
Fulham aralıktan önce ileriye gitmiş olmalıydı, ancak Zamora, direğe çarptı ve Erik Nevland, merhametinde hedefi yağdırdı.
Darren Bent geniş bir vuruşla topu attı, ancak Sunderland nadiren bir dengeleyiciyi tehdit etti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.