Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Zavallı okulların hala başarısız olan öğrencileri

  • Listed: 10 Ekim 2017 09:15

Description

Artık 200’den fazla okul, öğrencilerin en az% 30’unun geçen yaz İngilizce ve matematik de dahil olmak üzere beş iyi GCSE (A * -C) ile ayrılmasını sağlamadıktan sonra sonuçlarını artırmak için sadece bir yıl kaldı. Hükümet hayır amaçlı bir hedef belirledi. okulun 2011 yılına kadar bu mevkide olması.
Ulusal rakamlar, gençlerin yaklaşık yarısının İngilizce ve matematik dahil olmak üzere beş C olmadan okullardan ayrıldığını göstermektedir.
Lig masalarında, 247 okulda 196,128 öğrenci hala% 30’un altına düştüğünü gösteriyor. Bunlardan 37.867 öğrenci Ağustos ayında GCSE’ler oturdu.
Sonuçlara göre hedefin altına düşen 54 okul daha sonra kapılarını kapattı. Bunların eklenmesi 2009 yılı başarısız okul sayısını 301’e getiriyor.
Eşiği karşılamayan okullar Hükümetin Ulusal Mücadele girişimi kapsamına girer ve kapatılabilir veya bir akademiye dönüşebilir.
Fakat rakamlar, Hükümetin amiral gemisi akademilerinin 41’inin bu hedefe ulaşamamış olduğunu gösteriyor. Ve 2009’da 122 akademi tarafından sonuç bildirilen 32 ülke, ülkedeki en kötü 200 okulun lig tablosunda yer aldı.
Lig tabloları, geçen yaz GCSE’ye ve A seviye sonuçlarına dayanmaktadır.
Seçmeli gramer okulları masaların üstünde hakim olmaya devam etti – İngiltere’nin en iyi okul bu yıl Maidstone, Kent’teki Invicta Dilbilgisi Okulu idi. 162 kızının tamamı İngilizce ve matematik olmak üzere beş veya daha fazla C notu aldı.
Ülkedeki en kötü okul İngiltere’nin St Peter Kilisesi ve Chelmsford, Essex’deki Uzman Sanatlar Koleji idi. Kapsamlı öğrencilerin sadece% 8’inde İngilizce ve matematik olmak üzere beş A * -C var. Okulun web sitesinde yer alan bir notta St Peter’in önümüzdeki yıl kapanacağı belirtiliyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.