Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Zola, Gudjohnsen’ı yumrukladı

  • Listed: 11 Ekim 2017 05:05

Description

Zola ile görüşmeler yaptıktan sonra, Gudjohnsen’in Upton Park’a kredi transferi şartlarını kabul ettiği ve Spurs’un imzasını güvence altına alması için geç bir sağlık görevlendirildiğine inanılıyor.
Normalde sakin Zola, 2000 ile 2003 yılları arasında Chelsea’de İtalyan oyuncusu olan Gudjohnsen’in eylemlerinde yaptığı tiksinmeyi gizleyemedi ve oyuncu tarafından hayal kırıklığına uğradığını itiraf etti. “Spurs’ten hayal kırıklığına uğradım ve Gudjohnsen’le hayal kırıklığına uğradım, ondan iyi davranış bekliyordum,” dedi Zola.
“Şu anda futbolun şu anki gibi olduğunu söylemeye devam ediyorlar ve ben insanlarla ilgilenirken önümde bulunan insanlar için saygı ile belirli bir şekilde davranmasını bekliyorum hep söylüyorum.
“Tamam, burada durum böyle değildi, ama devam ediyoruz, bu sezon burada başarılacak çok işimiz var ve yine de yine de başarabiliyoruz.”
Ocak transferi penceresi yaklaşırken Zola en az bir forvet oyuncusunun imzasını attı.
Bugün Spurs’a geçişini tamamlayan Gudjohnsen, Zola’nın dilek listesinden çıkarıldı, ancak West Ham, Benbny McCarthy’nin Blackburn’dan satın alındığını doğrulamaya çok yakındı.
Güney Afrika uluslararası bu yaz Dünya Kupası öncesinde daha fazla oyun zaman istiyor ve Zola ona vermek istiyor.
İtalya’nın eski ekibi, “Anlaşma henüz bitmedi, ancak çok yakın” dedi.
“O bizim felsefemize çok fazla uyacak bir oyuncudur, umarım her şey düzelecektir.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.